Відгуки про компанію Интернет-магазин "Цветы искусственные оптом"Оксана К.07.05.2023 ВідмінноДякую, все чудове і яскраве, як і хотіла! Те, що треба! 👍Коментар продавця08.05.2023Дуже вдячна Вам за відгук! Всього Вам найкращого!Дейнеко А.26.04.2023 ВідмінноКоментар продавця26.04.2023Дякую велике!!!Светлана Т.20.04.2023 ВідмінноКоментар продавця20.04.2023Дякую Вам велике!!!Вікторія М.18.04.2023 ВідмінноКоментар продавця18.04.2023Дякую велике, дуже приємно!!!Елена Р.18.04.2023 ВідмінноКоментар продавця18.04.2023Дякую велике!!!!Валерія Б.15.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця15.04.2023Дякую!!!Діана Г.11.04.2023 ВідмінноКоментар продавця12.04.2023Дякую велике!!!!Лариса Ч.10.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВітаю! Щиро дякую! Квіти у чудовому стані гарні всі як один відповідають опису, доставка вчасна, все на самому високому рівні. Успіхів Вам, миру.Коментар продавця11.04.2023Дуже Вам вдячна!! Миру нашій Україні!!!!Оксана С.10.04.2023 Відмінновсё супер всё идеально советую всемКоментар продавця11.04.2023Спасибо огромное! Ми стараемся для Вас!!Оксана С.10.04.2023 Відміннозаказываю уже не первый раз товаром довольна
Дякую, все чудове і яскраве, як і хотіла! Те, що треба! 👍
Дуже вдячна Вам за відгук! Всього Вам найкращого!
Дякую велике!!!
Дякую Вам велике!!!
Дякую велике, дуже приємно!!!
Дякую велике!!!!
Дякую!!!
Дякую велике!!!!
Вітаю! Щиро дякую! Квіти у чудовому стані гарні всі як один відповідають опису, доставка вчасна, все на самому високому рівні. Успіхів Вам, миру.
Дуже Вам вдячна!! Миру нашій Україні!!!!
всё супер всё идеально советую всем
Спасибо огромное! Ми стараемся для Вас!!
заказываю уже не первый раз товаром довольна